Doppel Ausstellung 2x CACIB WELS  5. a 6. 12.09  ,  rozhodčí Kirschbichler H. a Petermayer M.

Abych pravdu řekla, na tuto výstavu  ve Welsu jsme se těšili i s vnučkou  hlavně proto, že na nás, když už nic jiného, v centru města dýchne nádherná předvánoční atmosféra i s pečenými kaštany.Je to velmi důstojné ukončení  naší úspěšné,  letošní výstavní sezóny.

Ani nám nevadilo, že  nám ve čtvrtek  pršelo nejen po celou  cestu do Rakouska, ale   potom i  na večerní procházce  mezi  nádherně vyzdobenými výlohami a  osvícenými stromy v ulicích a  vánočně vyzdobenými  stánky v podobě dřevěných stylových domečků s bohatou  nadílkou dobrot a horkých nápojů. A jelikož byla vlezlá vlhká zima, jeden svařáček bylo málo. Ale o to lépe se spalo.

5.12. bylo přihlášeno 16 trpasličích špiců a 6.12. o jednoho méně. Nedorazili 2 vystavovatelé  z Polska a 2 ze Slovenska. Opět jsem si vybrala jako favorita  překrásného pomeraniana  chovatelů pana Nehlse O. a paní Thieme ze SRN, (vlastně byli 2, ale jeden byl předváděn pouze v čestné třídě EK - byla to nádhera) který získal po oba dny BOB. Byl to pes teprve  ve třídě mladých Troublmaker von Taischan a byl  nejen přepychově upraven, ale i panem Nehlsem (profesionálním  handlerem)  jako vždy  bezchybně předveden. Ale i já, jako neprofesionální handlerka jsem byla velmi spokojená, neboť  Chicky  majitelce i nám  udělal opět velkou radost, neboť  již 5.12. splnil podmínky pro zadání Rakouského Šampiona.
JAN SHAR´S ONE MAN SHOW získal

5. 12. CACA a CACIB a
6. 12.  CACA a  Res. CACIB  (porazila nás kvalitně osrstěná a pevně stavěná  pomeranianka z Ruska)

 

Wels Nástup - psi třída otevřená Skutečně důkladná prohlídka každého pejska
Neupravený pomeranian - škoda pro něho Modlili jsme se Chicky a Char´s Risky
Won-A-PA-LEI Connection a Chicky o CAC Chicky res. CACIB, vpravo fena CACIB
Vlevo nádherný Troublmaker von Taischan BOB Tak to jsou oni - Nelson a jeho krásný svěřenec BOB po oba výstavní dny
   
  Je to prostě profesionál