VICTORY SHOW Champion of Champions 2010 – Bratislava 5.3. 2011

Tak jak bych začala. Až dnes mohu něco napsat, protože jsem opravdu neměla chuť o této show  něco  napsat.
Byli jsme od několika chovatelů, ale i z úst  několika představitelů  ČMKU  přesvědčováni, abychom se zúčastnili slovenského Šampiona Šampionů, neboť se o této kynologické společenské události pěly ódy.
Ovšem po Šampiónu Šampionů  2010 konaném v Praze  ve slavnostní  atmosféře již od začátku ( to znamená i s předkoly)  v teplém, několikahvězdičkovém hotelu,  to bylo opravdu těžké vystřízlivění.
Předkola Victory Show se konaly  v hale D výstaviště Expo Incheba, která nebyla v tomto chladném březnovém   období (kdy se říká ; březen, za kamna vlezem)   vytopena a od 11 hod. dopolední  jsme tam mrzli až do 19 hod. večerní, kdy teprve proběhla soutěž V. skupiny dospělých Best of King a Best of Queen.
  Káva a čaj  byly nalévány z velkých  samovarů  a  na stole ležely na mísách po domácku  obložené malé chlebíčky za velké peníze. Po teplém jídle nebylo  ani vidu ani čichu.
Společenské šaty (jako i  většina  ostatních vystavovatelů se nepřevlékla) jsem nechala v karavanu, protože jsem až do 19 hod. byla většinou oblečena v zimním kabátě.
Chyběla i  květinová výzdoba okolo stupních vítězů, která umocňuje společenskou událost.  
Každou skupinu posuzoval 1. rozhodčí  a to jak  třídu Juniorů, tak třídu  Veteránů a tak i třídu Dospělých.
V. skupinu posuzovala velmi sympatická  paní Gabriela Ridarčíková ze Slovenska.
Jedinou  světlou  stránkou  tohoto předkola Victory Show   byl velmi pěkně a nápaditě  zpracovaný  výstavní katalog  na křídovém papíře,  s fotografiemi  všech zúčastněných psů  a  1.místo  V. skupiny  Juniorů, které získal pes  pomeranian CAIRO Lví Domov, chovatele pana Černohorského .  Je to nádherný úspěch v tak veliké konkurenci ostatních plemen této skupiny. Je vidět, že se pomeraniani na výstavách stále více tlačí do popředí a  rozhodčím i  divákům  se toto plemeno  líbí a stává se velice oblíbeným výstavním plemenem.  O to větší radost musí mít  tento chovatel, protože je to jeho vlastní odchov, jeho vlastní šlechtitelská práce.  Moc  gratulujeme!!!
Ples  a vyhlašování  Šampiona Šampionů  Slovenska z vybraných psů z odpoledního  předkola,  se konal v hale Expo ARÉNA  a kam  omylem  manžel  zabloudil  ještě dopoledne, kdy byla aréna prázdná. Nebo to bylo ze zvědavosti? Ovšem tato hala neměla chybu. Bylo tam teploučko a  vše bylo oblečeno včetně stolů a  osvětlení do bílého hábitu. Ale více  vám nepovíme. Vyhlašování  absolutních vítězů a reprezentačního plesu jsme se nezúčastili. Určitě to muselo být   něco překrásného a  na vysoké společenské úrovni! Ale o tom vám napíše určitě někdo jiný, kdo se plesu zúčastnil.
Chtěla bych touto cestou poděkovat profesionálnímu fotografovi panu Jakubovi Antošovi, za krásné fotky všech psů a za jeho bezprostřední a vstřícné chování k nám pejskařům. Děkujeme moc.I zde pod tímto článkem jsou použity jeho fotky.

Pes Jan Shar´s One Man Show "Chicky" získal  Nejlepší pes  plemene  ve třídě dospělých Victory Vinner  V1,CAC, Best of King 2010 a získal titul Grand Champion
 
Zde najdete veškeré výsledky z Viktory Show 2011.

Ostatní v obraze:

V. skupina - vítězný pes ze všech tříd (ze třídy mladých, veteránů a dospělých)

Jan Shar´s One Man Show - Best of King

Upomínkový pohár Victory Show 2011 + Chicky

Cairo Lví domov - 1. místo V. skupiny ve třídě mladých

Nástup V. skupiny vítězů dospělých Best of King a Best of Queen

Šárka Nováková se svým psem Golden General George - Best of King