DUO Medzinárodná výstava psov NITRA - Jubilejný 15. ročník, která se konala dne 19. a 20.11. 2011

 19.11. 11, posuzoval rozhodčí Uroševič Milivoj  SRB       (oba rozhodčí byli velmi korektní)
 20.11. 11, posuzoval rozhodčí  Piskay Vladimír   SK

Zúčastnili jsme se této výstavy  pouze s Goldynkou - Jan Shar´s Come Fly With Me, která  bohužel 14 dní před výstavou dolínala  a  dohárala, a k tomu všemu stejně,  jako na Klubové výstavě v Mladé Boleslavi,  se prostě nepředvedla. Ve chvíli, kdy jsme spolu  míjeli východ z kruhu, táhla mě z kruhu ven a ne  a ne jí dostat do uvolněné radostné chůze, jak jsem byla u ní  zvyklá. Moc mě to na ní mrzí, protože jsem vždy sázela na její perfektní chůzi a předvedení. Nevím, co se jí v té malé hlavičce událo.
Ze Slovenska má z roku 2009  9 CACů a 9 CACIBů. Potřebovali jsme jen 1x CAC, aby získala Slovenského šampiona.
Po oba dny jsme získali i přes její "handikapy" přesto krásná reserve. Goldynka bojovala s fenkou Casey Lví domov, která byla opravdu ve  vynikající výstavní srsti.
Po oba dny vyhrál zaslouženě pejsek z chov. stanice FON´S z Thajska. V  náručí  majitelky sice  nevypadal na vítěze,  ale  v momentě, kdy jej majitelka postavila na zem a  začal chodit, tajil se dech.
Měl neuvěřitelnou vázanou, veselou chůzi a ve statice stál stále ve výstavním postoji, i když to po něm právě  nikdo nechtěl. Má neuvěřitelnou stavbu  kostry,  se vztyčenou hrdou hlavou.
Opravdu  se na něj nádherně koukalo a povzbudili jsme jeho výhry  potleskem. S manželem jsme jej podporovali i v odpolední soutěži.  Dne 19.11. získal BIG 1 a 20.11. BIG 3.
Majitelce pejska z Polska - paní Czarnecka-Kubiak a jejímu manželovi moc gratulujeme.

Fon´s  Fantastic Bachelor CAC, CACIB, BOB, BIG 1 a druhý den BIG 3

 

Vylínalá Goldynka v Nitře Res. CAC, Res. CACIB

 

O  BOBa  - od zadu  Fon´s, André a  Casey Lví domov 

 

Fon´s  Fantastic Bachelor BIG 1  - a takhle hrdě nosí hlavu

 

Bez komentáře - poznáte je, pohodáře ?