Dne 15.01.2011 se konal Šampion Šampionů 2010 v Top hotelu PRAHA .

Stalo se něco neuvěřitelného. Pes  pomeranian Jan Shar´s  One Man Show zvaný Chicky, kterého jsem jako vždy předváděla jako handlerka,  získal 1. místo V. skupiny a udělal své paničce Simoně velkou radost. Je to  ještě  o to cennější umístění, protože nás  posuzoval nezávislý, zahraniční rozhodčí z Holandska, pan Gerard Jipping.
 Many  thanks Mr Jipping !
Byl to pro mě a  manžela nezapomenutelný zážitek. Vnučka Nikolka s kamarádkou Miluškou,   vytvořily minifanklub a spolu s manželem  mě  psychicky podporovali. Děkuji i paní Maruškové, která se přijela podívat na toto velkolepé  psí show a držela nám do pozdního odpoledne palec. Přece jenom jsou pro ní pomeraniani srdeční záležitostí.
O vítězi Šampiona šampionů  2010 a to ve  finále - 3. kole,  rozhodovali 3 zahraniční rozhodčí.
Pan Jaroslav Matyáš SK, Gerard Jipping NL  a Tamas Jakkel  H. Celý průběh posuzování a rozhodování  o nejkrásnějším psu dne,  byl  velmi napínavý. Každý rozhodčí  si znovu psa  osahal (tedy celkem třikrát) a znovu a znovu jsme chodili, pak se s námi rozloučili a na verdikt jsme čekali  v předkole. Znovu jsme  byli vyzváni k nástupu do arény  a nakonec bylo  pořadí prvních tří jedinců  vyhlášeno.  Jen jeden se stal Šampionem šampionů. Byla to nádherná saluka - viz foto.
 
Chtěli bychom poděkovat zástupcům ČMKU,  rozhodčím a  všem, co se podíleli na organizaci této  ojedinělé psí show, za krásně prožitý den. Byla to nejenom komorní přehlídka krásných psů, ale  mělo to i vysokou  společenskou úroveň. Celou soutěž moderovala sympatická paní L. Brychtová a moderátor, kterého známe především z pořadu Loskuták, St. Berkovec.Tančili psi i jejich páníčkové, zpívalo se. Jednoduše řečeno, bylo se na co koukat a nenudili jsme se.  A že můžeme porovnávat. Chicky se zúčastnil i rakouského Šampiona šampionů, kde sice také získal vítěze V. skupiny,  ale  zdaleka tato soutěž neměla naší českou úroveň !  No prostě, jedním slovem,  úžasné a není co dodat.
Děkujeme  moc! Manželé Hana a Vladislav Brzobohatí 


Fanklub - tleskačky,Nikolka a Miluška


Postupujeme z 1.kola do užšího výběru, nejlepší pes V. skupiny


Nádherný jorkšír


2.kolo o nejlepšího psa V. skupiny - posuzoval rozhodčí z Holandska


Minuty napětí


Zevrubná prohlídka Chickyho


A je to tady - neuvěřutelné 1. místo BIG


Vnučka Nikolka, jako budoucí handlerka.


Čekáme na 3. kolo - o nejkrásnějšího psa Šampiona šampionů


Těsně před vstupem do arény v soutěži o nej.šampiona nás všechny snímala česká televize


Vítězové skupin a rozhodčí, kteří o nás rozhodovali


Rozhodčí si  znovu pečlivě každého pejska osahali.


Nejkrásnější psi ze všech skupin.