19. Moravskoslezská národní výstava psů BRNO 25.-26.9. 2O10 - rozhodčí, pani Lenka Frnčová

Chtěla bych touto cestou poděkovat pani rozhodčí Lence Frnčové za objektivní  a  příjemné posuzování a odstartování velmi úspěšného výstavního dne  pro psa
Jan Shar´s One Man Show, majitelky Simony Andonary, kterého jsem jako vždy předváděla a který získal   V1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 1 a BID 3.
Děkujeme
se Simonou (která je mojí velkou psí kamarádkou) pani rozhodčí Marii Maruškové  za její výběr v odpoledních soutěžích, nebotˇ Chickyho vybrala mezi ostatními krásnými psy V. skupiny, jako prvního.
 O nejkrásnějšího psa dne zůstali,  v úvozovkách, na výběr 3 nejkrásnější psi a to z II., V. a  IX. skupiny. Chicky získal toho dne  nádherné BID 3. Takže  od pani rozhodčí  O. Dolejší, která vybírala nejlepšího psa dne, nemohl získat jak  horší, tak ani  lepší umístění. I přesto Vám děkuji pani rozhodčí.
Char´s Willy získal V1 a  CAC.
Parker Pom Toy
získal VN 2. Opět ho porazil krásný  pes  s kvalitní srstí,  Benito of Andonara´s Dream (potomek psa Cargo Lord Rytířská tvrz CZ a feny Polyany Revoka CZ), odchov mé kamarádky z Rakouska.
Jelikož jsme nechali doma oba fotoaparáty, možná, že dodatečně dodám od svých známých nějaké foto z této povedené výstavy. A právě fotky dorazily :

pro zvětšení klikněte

Ve předu krásný Benito VN 1 a vzadu Parker VN 2 Ve předu Scirocco Lví domov a vzadu můj WILLY CHicky a Willy si konkurují

Nej. pes a fena, pomeraniani Chicky a Tequila
BIG 1 BIG 1 BID 3

Chicky - 3. nejkrásnější pes výstavního dne