INTERCANIS MVP  BRNO  konaná dne 19.-20.6.2010, rozhodčí p.O.Vondrouš 

Den předtím, to bylo  v pátek 18.6. jsem byla rozhodnutá, že nikam nepojedu. Proležela jsem celý den v posteli s bolestmi v kloubech a  nastupujícími respiračními problémy.
Ten den  večer jsme se rozhodli. Musíme jet, protože nám přivezou z Rakouska  Chickyho a já slíbila majitelce, že  mu  pomalu,  ale  jistě  dodělám českého šampiona. Museli jsme jet už jenom proto, že nás bude posuzovat nestranný český rozhodčí,  u  kterého jsem nikdy nevystavovala psa. Přihlásili jsme i  Willyho, který   šel také poprvé na výstavu a tak jsem mu to nemohla odepřít. Chicky se panu rozhodčímu velice líbil a zadal mu kromě CACIBa i BOB. CHAR´S WILLY se opravdu předvedl ze začátku velmi špatně i když nám to doma šlo velice dobře. Neustále očuchával koberec. Byla to moje vina, protože jsem ho měla před výstavou  nechat projít po koberci, aby věděl o co mi jde. Takhle šlo o něco jemu. No uvidíme příště.  Panu rozhodčímu se  líbila kostra , hlava a kvalitní srst a zadal mu CAC. O CACIBa jsem s ním nešla, nemělo to cenu, protože by dál očuchával to, co mi necítíme a ani nevidíme.
Byl tam i náš puberťáček  PARKER, který získal známku VN. Panu rozhodčímu děkujeme za krásné posudky a  za to, že Chickymu  známkou BOB, otevřel cestu k odpoledním soutěžím.
V odpoledních soutěžích nás vybírala rozhodčí z Rakouska, paní Monika Blaha  a chtěla bych  jí tímto poděkovat za to, že Chickyho vybrala v V.skupině na krásné 3 místo.
Wir danken Frau Monica Blaha.
 
Takže souhrn :
JAN SHAR´S One Man Show   „Chicky“  získal V1,CAC,CACIB, BOB, BIG 3 (chybí ještě 1x CAC, aby se stal českým šampionem)
CHAR´S WILLY 
získal   V1,CAC
PARKER POM TOY  - 
  VN
 
Chtěla bych poděkovat i  milé  moderátorce v odpoledních soutěžích, rozhodčí paní Lence Frnčové,  za správné  pojmenování plemene. Děkujeme

pro zvětšení klikněte

Naše trojka na výstavě, foto p. Stehlík Krásný portrét Codyho Parker pod drobnohledem p.rozhodčího
Char´s Willy poprvé na výstavě Rozal Poms Liberty Luisa Cairo Lví domov
Bibione Lví domov BOB Čekáme na vstup V. skupiny do arény o BIG
Chicky šel perfektně Rozhodčí z Rakouska vybírá do užšího výběru Vybrala nás
Kdo z nás 5 vybraných plemen Ano, všimla si nás, děkujeme
   
  3 vítězná vybraná plemena V. FCI skupiny